Grupsa RS Color.

Ціна: від 15200 €

RS-COLOR ручні або автоматичні карусельні двері з 3-ма або 4-ма стулками, виготовлені з використанням ексклюзивних профілів Grupsa з алюмінію завтовшки 3-5мм. Діаметр може бути від 1800 мм до 4000 мм; висота - від 2400 мм до 4200 мм.

grupsa revolver

Модель Grupsa RS Color може бути виготовлена з анодованого алюмінію, або мати порошкове покриття, 210 кольорів згідно згідно RAL, або покриття з нержавіючої сталі, латуні, міді чи бронзи. Особливий прозорий дизайн, оскільки ці двері не мають центральної стійки.

Іспанська компанія створена у 1967 році. Основний вид діяльності — виробництво карусельних дверей. На виробництві впроваджена система контролю якості NE- EN-ISO 9001. Grupsa представлена більш ніж у 25 країнах. Встановлено більше 15 000 карусельних дверей.

Контакти
Manusa

Grupsa RS 100

Будова дверей використовує центральну вісь, що дозволяє складати стулки дверей, застосовуючи режим "антипаніка"...

Більше
Manusa Visio

Tormax CL.

Автоматичні двері Tormax з 3 - 4 створками, які обертаються та закріпені на центральній колоні, виконані в класичному дизайні....

Більше
Tormax CF

Tormax LF.

Модель Light Frame (LF) - це револьверні двері з мімінальною кільвістю алюмінієвих профілів. Витонченість та легкість дверей.....

Більше