Револьверні автоматичні двері.

Залежно від призначення та конструкції, револьверні двері мають від 2 до 4 стулок, які можуть складатися за потреби. Простір біля рухомих стулок дуже ефективно використовується для рекламних матеріалів, які обов’язково попадуть в поле зору відвідувачів. В разі виникнення небезпеки, стулки дверей швидко складаються, звільняючи простір для евакуації.

Manusa

Grupsa RS Color

RS-COLOR ручні або автоматичні карусельні двері з 3-ма або 4-ма стулками, виготовлені з використанням ексклюзивних ...

Більше
Manusa

Grupsa RS 100

Будова дверей використовує центральну вісь, що дозволяє складати стулки дверей, застосовуючи режим "антипаніка"...

Більше
Manusa Visio

Tormax CL.

Автоматичні двері Tormax з 3 - 4 створками, які обертаються та закріпені на центральній колоні, виконані в класичному дизайні....

Більше
Tormax CF

Tormax LF.

Модель Light Frame (LF) - це револьверні двері з мімінальною кільвістю алюмінієвих профілів. Витонченість та легкість дверей.....

Більше

Переваги використання

Важливо підкреслити естетику зовнішнього вигляду револьверних дверей. Револьверні двері завжди мають більш респектабельний зовнішній вигляд, особливо якщо дверна конструкція виблискує склом, та коли в оздобленні застосовуються декоративні елементи з нержавіючої сталі.

Використовуючи властивості дверної автоматики завжди можна покращити системи безпеки будівлі, застосувавши контроль доступу, або комп’ютерне керування дверей.