Варто знати!

Автоматичні двері - це атрибут іміджу і престижу компанії, знак того, що вона піклується про комфорт і клієнтів, і персоналу. Величезний асортимент варіантів виконання дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого об'єкта з індивідуальною або типовою архітектурою. При цьому автоматичні дверні конструкції розсувного типу можуть встановлюватися як на завершальному етапі будівництва, так і в процесі експлуатації будівлі.

Важливо зазначити, що двері - місце витоку тепла з приміщень. Розсувні автоматичні конструкції оптимізують час відкривання, завдяки чому в обладнаних ними приміщеннях легше забезпечити постійний режим температури і вологості повітря.

Розсувні двері

Автоматичні розсувні двері

Автоматичні розсувні двері сьогодні встановлюються практично у всіх великих супермаркетах і бізнес центрах: без дверей цього виду практично неможливо оптимально організувати простір будь-якої вхідної групи. Тому розсувні двері вже перестали бути новинкою і часто стали просто незамінними.

Більше
Revolver door

Револьверні двері

Залежно від призначення та конструкції, револьверні двері мають від 2 до 4 стулок, які можуть складатися за потреби. Простір біля рухомих стулок дуже ефективно використовується для рекламних матеріалів, які обов’язково попадуть в поле зору відвідувачів. Стулки дверей швидко складаються, звільняючи простір для евакуації.

Більше
Верикальні розсувки

Вертикально-підйомні системи

Автоматична вертикально-підйомна світлопрозора конструкція - ідеальний варіант для терас та літніх майданчиків. Стулки, які рухаються вертикально, не займають місця в приміщенні для відкривання, дозволяють зберігати внутрішній простір і забезпечують провітрювання. Істотна економія простору - не основна перевага...

Більше
Медичні двері

Герметичні двері

Герметичні двері Manusa спроектовані для забезпечення високого рівня герметичності чистих приміщень: операційних та інших. Тут використовується особлива запатентована система ущільнення, яка забезпечує притискання дверного полотна до рами та підлоги...

Більше
Запчастини

Запчастини та аксесуари

Автоматика дверей працює завдяки складним механізмам та пристроям, які мають властивість виходити з ладу. Тут розміщені запчастини та аксесуари до автоматичних дверей, які найчастіше потребують заміни, або ремонту. Проте, якщо Вам потрібні речі, відсутні в даному переліку - звяжіться з нами, і разом ми вирішимо Вашу проблему.

Більше

Переваги розсувних дверей

Очевидно, що автоматичні розсувні двері мають відразу кілька переваг. Основною ж перевагою, якою володіють розсувні двері, є той факт, що зазвичай вони встановлюються в тих випадках, коли через вимоги експлуатації монтаж інших вхідних груп просто неможливий.

Можна виділити ще кілька властивостей, якими володіють автоматичні розсувні двері. Це універсальність (такі двері можна встановити практично в будь-якому приміщенні); безшумність (розсувні двері відкриваються і закриваються практично непомітно); надійність (автоматичні двері працюють дуже довго і практично не ламаються). Автоматичні розсувні двері стають незамінними в місцях з високою відвідуваністю.

Застосування револьверних дверей

У будівлях, для яких важливе значення престижу, торгово-розважальних центрах, або офісних приміщеннях для підкреслення статусу застосовують револьверні двері, які також називають карусельними або обертовими або роторними.

Основне призначення револьверних дверей – усунення повітряних протягів. Ці двері завжди відкриті для відвідувачів та одночасно завжди закриті для протягів та проникнення шуму з пилом. Також обертові двері – одна з найефективніших дверних конструкцій, що мінімізує коливання температури біля входу в будівлю. Завдяки встановленню револьверних дверей, можна заощадити значні кошти на енергоносії, які витрачаються на обігрів приміщення зимою, та кондиціювання влітку через зменшення небажаних повітряних витоків на вулицю. Відсутність протягів створює приємну і здорову атмосферу у будівлі для відвідувачів та персоналу.