Варто знати!

Автоматичні двері - це атрибут іміджу і престижу компанії, знак того, що вона піклується про комфорт і клієнтів, і персоналу. Величезний асортимент варіантів виконання дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого об'єкта з індивідуальною або типовою архітектурою. При цьому автоматичні дверні конструкції розсувного типу можуть встановлюватися як на завершальному етапі будівництва, так і в процесі експлуатації будівлі.

Важливо зазначити, що двері - місце витоку тепла з приміщень. Розсувні автоматичні конструкції оптимізують час відкривання, завдяки чому в обладнаних ними приміщеннях легше забезпечити постійний режим температури і вологості повітря.

Розсувні двері

Автоматичні розсувні двері

Автоматичні розсувні двері сьогодні встановлюються практично у всіх великих супермаркетах і бізнес центрах: без дверей цього виду практично неможливо оптимально організувати простір будь-якої вхідної групи. Тому розсувні двері вже перестали бути новинкою і часто стали просто незамінними.

Більше
Revolver door

Револьверні двері

Залежно від призначення та конструкції, револьверні двері мають від 2 до 4 стулок, які можуть складатися за потреби. Простір біля рухомих стулок дуже ефективно використовується для рекламних матеріалів, які обов’язково попадуть в поле зору відвідувачів. Стулки дверей швидко складаються, звільняючи простір для евакуації.

Більше
Медичні двері

Герметичні двері

Герметичні двері Manusa спроектовані для забезпечення високого рівня герметичності чистих приміщень: операційних та інших. Тут використовується особлива запатентована система ущільнення, яка забезпечує притискання дверного полотна до рами та підлоги. Cтулка в закритому положенні опускається вниз на 15 мм. та...

Більше
Запчастини

Запчастини та аксесуари

Автоматика дверей працює завдяки складним механізмам та пристроям, які мають властивість виходити з ладу. Тут розміщені запчастини та аксесуари до автоматичних дверей, які найчастіше потребують заміни, або ремонту. Проте, якщо Вам потрібні речі, відсутні в даному переліку - звяжіться з нами, і разом ми вирішимо Вашу проблему.

Більше

Переваги розсувних дверей

Очевидно, що автоматичні розсувні двері мають відразу кілька переваг. Основною ж перевагою, якою володіють розсувні двері, є той факт, що зазвичай вони встановлюються в тих випадках, коли через вимоги експлуатації монтаж інших вхідних груп просто неможливий.

Можна виділити ще кілька властивостей, якими володіють автоматичні розсувні двері. Це універсальність (такі двері можна встановити практично в будь-якому приміщенні); безшумність (розсувні двері відкриваються і закриваються практично непомітно); надійність (автоматичні двері працюють дуже довго і практично не ламаються). Автоматичні розсувні двері стають незамінними в місцях з високою відвідуваністю.

Застосування револьверних дверей

У будівлях, для яких важливе значення престижу, торгово-розважальних центрах, або офісних приміщеннях для підкреслення статусу застосовують револьверні двері, які також називають карусельними або обертовими або роторними.

Основне призначення револьверних дверей – усунення повітряних протягів. Ці двері завжди відкриті для відвідувачів та одночасно завжди закриті для протягів та проникнення шуму з пилом. Також обертові двері – одна з найефективніших дверних конструкцій, що мінімізує коливання температури біля входу в будівлю. Завдяки встановленню револьверних дверей, можна заощадити значні кошти на енергоносії, які витрачаються на обігрів приміщення зимою, та кондиціювання влітку через зменшення небажаних повітряних витоків на вулицю. Відсутність протягів створює приємну і здорову атмосферу у будівлі для відвідувачів та персоналу.